
Колодки гальмівні (передні) Suzuki Grand Vitara 98-
900,98 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181747
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Suzuki Grand Vitara 98-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181747 |
| Ширина | 137.9 мм |
| Висота | 54.7 мм |
| Товщина | 16.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Grand Vitara |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900,98 ₴/комплект
