
Колодки гальмівні (задні) Nissan Juke 14-/Qashqai/Rogue/X-Trail 07-13/Teana 03-13/Renault Koleos 08
944,27 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181838
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Nissan Juke 14-/Qashqai/Rogue/X-Trail 07-13/Teana 03-13/Renault Koleos 08
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181838 |
| Ширина | 105.5 мм |
| Висота | 38 мм |
| Товщина | 13.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan, Renault, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, Tiida, Koleos, FX, G, Murano, Juke, Teana, Kizashi, M35, M45, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 944,27 ₴/комплект
