
Колодки гальмівні (передні) Opel Astra G 98-09/Chevrolet Corsa 94-02
863,69 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181249
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Opel Astra G 98-09/Chevrolet Corsa 94-02
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181249 |
| Ширина | 160 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 177.6 мм |
| Висота | 63.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 62.2 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Astra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 863,69 ₴/комплект
