
Колодки гальмівні (передні) Citroen C4 Cactus 14-/C-Elysee/Peugeot 301 12-/308 II 13- (з аксес.)
1 260,09 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 182131
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Citroen C4 Cactus 14-/C-Elysee/Peugeot 301 12-/308 II 13- (з аксес.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 182131 |
| Ширина | 132.9 мм |
| Висота | 52.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 60 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, C-Elysee, 308 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260,09 ₴/комплект
