
Колодки гальмівні (передні) Seat Cordoba/Ibiza/Toledo 93-02/VW Golf 86-02/Passat B2/B3/B4 85-97
687,96 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181012-700
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Seat Cordoba/Ibiza/Toledo 93-02/VW Golf 86-02/Passat B2/B3/B4 85-97
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181012-700 |
| Ширина | 118.9 мм |
| Висота | 69.6 мм |
| Товщина | 16.3 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Lupo, Toledo, Polo, Jetta, Scirocco, Golf, Passat, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 687,96 ₴/комплект
