
Колодки гальмівні (задні) Audi A1/A3/Skoda Octavia/SuperB/Yeti/VW Caddy/Touran/Golf/Passat B7/B8 04
969,70 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181967
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Audi A1/A3/Skoda Octavia/SuperB/Yeti/VW Caddy/Touran/Golf/Passat B7/B8 04
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181967 |
| Ширина | 109.4 мм |
| Висота | 53.6 мм |
| Товщина | 17.7 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Caddy, Beetle, A1, Touran, Jetta, Octavia, A3, Passat, Scirocco, Leon, Golf, Yeti, Eos, Altea |
Інформація для замовлення
- Ціна: 969,70 ₴/комплект
