
Колодки гальмівні (задні) Audi A6 05-18/Q3/Skoda Octavia 12-/VW Passat B6-B8/Tiguan 05-/Sharan 10-
698,72 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181857
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Audi A6 05-18/Q3/Skoda Octavia 12-/VW Passat B6-B8/Tiguan 05-/Sharan 10-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181857 |
| Ширина | 105.3 мм |
| Висота | 56.5 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Tiguan, Sharan, Octavia, A6, Q3, Passat, Alhambra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 698,72 ₴/комплект
