
Колодки гальмівні (передні) Renault Megane 96-03/Clio 90-/Logan/Dacia Sandero 08- (+датчики)
608,95 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 180993-700
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Renault Megane 96-03/Clio 90-/Logan/Dacia Sandero 08- (+датчики)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 180993-700 |
| Ширина | 99.9 мм |
| Висота | 64.9 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Lifan, Dacia, Renault, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Solenza, 11, Espace, Express, 520i, Logan, 19, 20, Rapid, 21, Fuego, Clio, Megane, Sandero, 25, Supernova, Largus, Super 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 608,95 ₴/комплект
