
Колодки гальмівні (передні) Hyundai i30 07-12/Kia Cee'd 06-/Carens 02-/Cerato 09-/Soul 14-
695,53 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181540
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Hyundai i30 07-12/Kia Cee'd 06-/Carens 02-/Cerato 09-/Soul 14-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181540 |
| Ширина | 130.1 мм |
| Висота | 58.1 мм |
| Товщина | 16.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Carens, Cerato Koup, Soul, I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Cerato |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695,53 ₴/комплект
