
Колодки гальмівні (передні) VW LT 28-35 II/28-46 II 96-06 (без датчиків)
890 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 141104-046
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) VW LT 28-35 II/28-46 II 96-06 (без датчиків)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 141104-046 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Sprinter, V-Class |
| Ширина | 156.4 мм |
| Висота | 64.9 мм |
| Товщина | 20.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴/комплект
