
Колодки гальмівні (передні) Iveco Daily III/IV/V/VI 99-/Line 14-/City's 14-16
1 251,98 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 141832
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Iveco Daily III/IV/V/VI 99-/Line 14-/City's 14-16
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 141832 |
| Ширина | 163.2 мм |
| Висота | 66.8 мм |
| Товщина | 20.3 мм |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 251,98 ₴/комплект
