
Колодки гальмівні (передні) MB C-class (W203/CL203/S203)/CLK-class (C209)/SLK-class (R171) 00-11
780,39 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181369-701
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) MB C-class (W203/CL203/S203)/CLK-class (C209)/SLK-class (R171) 00-11
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181369-701 |
| Ширина | 131 мм |
| Висота | 62.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 69.9 мм |
| Товщина | 19.8 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, C-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780,39 ₴/комплект
