
Колодки гальмівні (передні) Opel Combo 01-/Corsa C 00-09/Meriva A/Tigra 03-10
708,47 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181526-701
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Opel Combo 01-/Corsa C 00-09/Meriva A/Tigra 03-10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181526-701 |
| Ширина | 131.5 мм |
| Висота | 52.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 55.6 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Tigra, Meriva, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 708,47 ₴/комплект
