
Колодки гальмівні (задні) Opel Antara A/Chevrolet Captiva 06-
1 072,42 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181799
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Opel Antara A/Chevrolet Captiva 06-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181799 |
| Ширина | 110.5 мм |
| Висота | 46.1 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Buick, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Captiva, Enclave |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Captiva |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 072,42 ₴/комплект


