
Колодки гальмівні (задні) MB C-class (W203/S203/CL203)/CLK-class (C209) 00-11/E-class (S210) 96-99
674,93 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181312
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) MB C-class (W203/S203/CL203)/CLK-class (C209) 00-11/E-class (S210) 96-99
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181312 |
| Ширина | 63.7 мм |
| Висота | 78.1 мм |
| Товщина | 15.8 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 674,93 ₴/комплект
