
Колодки гальмівні (передні) Renault Master II/Opel Movano 98-/Nissan Interstar 02-
888,03 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 141442
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Renault Master II/Opel Movano 98-/Nissan Interstar 02-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 141442 |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Ширина | 138.8 мм |
| Висота | 79.8 мм |
| Товщина | 17.8 мм |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 888,03 ₴/комплект
