
Колодки гальмівні (передні) Seat Cordoba/Ibiza 93-02/VW Golf/Jetta 76-91/Passat B2 83-88
506,77 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 180459
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Seat Cordoba/Ibiza 93-02/VW Golf/Jetta 76-91/Passat B2 83-88
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 180459 |
| Ширина | 137.9 мм |
| Висота | 48.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 51 мм |
| Товщина | 15.3 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Polo, Jetta, Scirocco, Golf, Passat, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 506,77 ₴/комплект

