
Колодки гальмівні (задні) Mitsubishi Outlander/Lancer 03-/Jeep Compass/Patriot/Dodge Avenger 06-
720 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 181746
+380 (95) 908-56-81
- +380 (96) 632-48-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Mitsubishi Outlander/Lancer 03-/Jeep Compass/Patriot/Dodge Avenger 06-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 181746 |
| Ширина | 85.5 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 105.8 мм |
| Висота | 40.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 35.6 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Compass, Lancer, Caliber, Avenger, Outlander, Sebring, Patriot |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴/комплект
